Відгуки про компанію Інтернет магазин "Alusyst". Виробництво та продаж профілів з алюмінію.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaаскер м.
- Коментар продавця
Дякуємо за оформлене замовлення, та залишений відгук. Навіть відгук без коментаря дає розуміння, що ми йдемо в правильному напрямку.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр Б.
Трохи переплутали товар, але продавець оперативно усе вирішив
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відвертий коментар, та розуміння ситуації). Всі помиляються, але добре те, що добре закіччується. Вам гарного дня.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалентин Д.
Дуже вдячний продавцеві, швидка доставка, профіль належної якості!
- Коментар продавця
Ми щиро раді, що все підійшло. Дякуємо за залишений відгук, та оформлене замовлення.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВладимир К.
- Коментар продавця
Вдячні за залишений відгук. Наша команда дуже старається, щоб замовлення було оброблено та відправлено якнайшвидше.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЄвгеній В.
Всим задоволений. Дякую за оперативність!
- Коментар продавця
Ми щиро стараємось, щоб кожне замовлення було оброблено якнайшвидше. Раді чути, що Вам все сподобалось. Мирного неба, та слава Україні!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрій Д.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за замовлення та чесний відгук.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaвладимир в.
- Коментар продавця
Дякуємо за оформлене замовлення, та залишений відгук. Буде раді знову співпрацювати. Мирного неба!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРоман Р.
- Коментар продавця
Команда інтернет магазину "Алюмінієві системи" дякує Вам за оформлене замовлення та щирий відгук.
- Коментар продавця
- Валерій Х.
Зробив замовлення 01.03.23. Зателефонували, попередили про переплату та узгодили деталі замовлення. Надіслали розрахунковий рахунок в Приваті. Зробив оплату з карткового рахунку в Ощаді та надіслав копію чека у Вайері. До кінця дня зателефонували і повідомили що гроші до них не дійшли. Зателефонував на гарячу лінію Ощаду. Вони уточнили що платіж проведений, гроші пішли у Приват. Рахунок мною вказаний вірний. Буцімто через не вказаний мною ЄДРПО платіж не здійснений. Станом на 06.03.23 кошти за словами продавця він так і не отримав і робити поставку відмовляється. До Ощаду на мій картковий рахунок кошти також не повернулися. Робіть висновки і нічого не купуйте в них по передплаті...
- Коментар продавця
Ми теж телефонували на Приват, і нам повідомили, що ніякі гроші від Вас не поступали на рахунок взагалі. Через те, що не були вказані всі дані отримувача до нас вони так і не надійшли а до Вас мали повернутися на "5 сутки" ( так повідомили в банку).
Оплачували Ви 2.03.23 - а відкук залишили 06.03, тим самим зробили передчасні висновки, і гроші мали до Вас повернутися (але Ви цього не підтвердите) , а ми в свою чергу повинні були відправити все безкоштовно.
Враховуючи той факт, що така ситуація була тільки у Вашому випадку, робіть висновки самі.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлексій Ч.
- Коментар продавця
Ми щиро дякуємо за оформлене замовлення, та залишений відгук. Мирного неба Вам та Вашій родині.
- Коментар продавця
